SobeeeeeYeni bir sobe konusu daha.sevgili bülbülünyeri beni de sobelemiş.elimden geldiğince cevaplayacağım.teşekkürederim.


**ADINIZ?

-Nihan(Rumuz kullanıyorum ama benim için özel ve anlamlı olduğu için kendi ismim gibi benimsiyorum)


***NEREDE OTURUYORSUNUZ,NERELİSİNİZ?
-Hatay'da oturuyorum.Ağrılıyım.Bursa'da büyüdüm diyebilirim.***EN SEVDİĞİNİZ MÜZİK TÜRÜ VE SANATÇI -halk müziği ve Kıraç tarzında söyleyenleri severim.


***EN SEVDİĞİNİZ FİLM VE SANATÇI


-Yeşil Yol filminden etkilendim.böyle öğretici anlamı filmleri severim.içeriği gerçeğe benzemeyen(bilim kurgu-olağanüstü güçler) filmleri hiçsevmem zevk alamam.***YAPTIĞINIZ SPOR VAR MI?

-düzenli spor yapmıyorum.


***GİYİM TARZINIZ?

-belli bir çizgiyi takip etmiyorum.genelde ne çok klasik ne de tamamen spor giyiyorum.imkanlarım ölçüsünde neyi yakıştırmışsam onu giyerim.ama beğenmemişsem giydiklerimi ,aklım kıyafetime takılırsa o günüm kötü geçiyor.


***EN SON OKUDUĞUNUZ KİTAP
-Namaz Benim Huzurum-Nurullah çörek(çok etkilendim ve bence başucu kitabı niteliğinde, gaflete karşı birebir)


***EN SEVDİĞİNİZ YAZAR VE YAZARLAR

-Tolstoy, Said Nursi, Doğan Cüceloğl


***SİZİ MUTLU EDEN KİŞİ

-Ailem(sevdiklerimin mutluluğu)

***EN SEVDİĞİNİZ YEMEK VEYA YAMEKLER?
-ooo çok var.karnıyarık.lahana sarması,inegöl köfte,bütün tatlılar,...
***ÇOK SIKINTILI ANLARDA KURTARICINIZ KİMDİR?
-Dua
***HAYATINIZIN EN ÖNEMLİ OLAYI NEDİR?
-aslında herşey çok önemli hayatımda ama bir okadar da sıradan.bilemiyorum bu sorunun cevabı yok.

***SİZİN İÇİN SEVGİ NEDİR

-"Sevgi Emektir"

***BAŞINIZA GELEN EN MATRAK OLAY
-Bir gün cadde kalabalık,yürüyordum, üzerimde annemin ördüğü şal vardı.Birden bire bir hafiflik hissettim, bide baktım şal yok.Arkamı dönüp baktım ki lise yaşlarında bir gencin kol düğmesine takılmış sürükleniyor.Arkasından koştum biryandan gülüyoruz biryandan da düğmeye takılan ipleri çözüyorum.Zavallı çocuk neye uğradığını şaşırmış bi şekildeydi.Hala hatırlayınca gülerim.
***SADECE 5 KELİMEYLE KENDİNİ ANLATIRMISIN
-Hassas,Üretken,Yumuşak huylu,Aceleci,Ümitvar7 yorum:

bulbulun yeri dedi ki...

Canım,
önce sobeye cevapların için teşekkür ederim.
Başına gelen olaya bayıldım. Anılar nasıl da güzeldir. Galiba iyice yaşlandım. İnsan anıları bu kadar çok hatırlarsa yaşlılıktanmış. Ben de bu kıvama geldim galiba.
Sevgiyle kal.

yıldız dedi ki...

nasılsın nihan,şimdi demek senin gerçek adın nihan değilmi,ama olsun ben seni nihan diye tanıdım.sobeni okudum çok güzel yazmışsın böylelikle seni daha iyi tanıdım.ama sanki sobenin sonu çıkmamışmı.çünkü bir boşluk var alta.en son yazdığın beş kelimeyle kendinizi anlatırmısınız diye.ama güzel yazmışsın.kendine iyi bak.

dantel81 dedi ki...

canım çok güzel cevaplar mutlu bir pazar günü dilerim sevgiler...

nurdan dedi ki...

canım cevaplarını okudum, seni biraz daha yakından tanımış oldum. Alttaki pastana yorum yapmayı unuttum, harika olmuş, masa düzenin de harika benden 10 tam puan.elelrine sağlık

yıldız dedi ki...

teşekkür ederim beğendiğin için yanlız pembe olanı ben kendi yeğenime kırmızı olanı dayımın torununa yaptım bu arada nasipse yarın yeğenim ilk defa türkiyeye geliyor çok heyecanlıyız.

tadınadoyamadım-dilek dedi ki...

Yüreğine sağlık Nihancım


sevgiyle kal

sevgipınarı01 dedi ki...

Hayırlı geceler canım.Cevaplarla seni daha yakından tanımış oldum.İnş. daha iyisindir(mesaj kutusuna yazılanlardan hasta olduğunu anladım da).Tekrar görüşmek dileğiyle A.e.ol,sevgiler.